Automatizácia domácnosti

OD NÁVRHU AŽ PO FINÁLNU REALIZÁCIU

V súčasnej rýchlej dobe naši zákazníci často riešia otázku spojenú s kontrolou a ovládaním svojich zariadení v domácnosti odkiaľkoľvek.

Naše riešenie od SOMFY® vám umožní vytvoriť inteligentný, úsporný a bezpečný domov. Vďaka vzájomne prepojeným produktom a službám pôjdete vždy s dobou a budete schopný reagovať na neustály posun v technológiách. Okrem toho sú všetky výrobky Somfy k životnému prostrediu šetrné.

OVLÁDAČE, ČIDLÁ A INTELIGENTNÁ DOMÁCNOSŤ

OVLÁDAČE, ČIDLÁ A INTELIGENTNÁ DOMÁCNOSŤ

ALARMY A KAMERY

ALARMY A KAMERY

CHYTRÉ OSVETLENIE

CHYTRÉ OSVETLENIE

VYKUROVANIE DOMÁCNOSTÍ

VYKUROVANIE DOMÁCNOSTÍ

Vďaka systému TaHoma® switch od SOMFY® budete vy aj vaši najbližší v neustálom spojení s vašim domovom. Na ovládanie všetkých zariadení v  domácnosti vám bude stačiť smartphone alebo tablet.

AKÝ SYSTÉM AUTOMATIZÁCIE ZVOLIŤ?

Ak chcete v domácnosti ovládať len niektoré prvky ako dvere, zopár svetiel, alarm alebo žalúzie, prípadne markízu alebo chcete mať komplexnú kontrolu nad celým vašim domom a s možnosťou kedykoľvek doplniť nové zariadenia a funkcie – je nepochybným riešením TaHoma® switch.

O SYSTÉME TAHOMA® SWITCH

Systém TaHoma® switch umožňuje prepojiť exteriérové aj interiérové tienenie, garážové brány, markízy, osvetlenie, kúrenie a aj zabezpečenie do jedného celku. Tým máte ovládanie celej domácnosti rovno na dlani. Navyše môžete výrazne ušetriť na energiách.

Vďaka vytvoriteľným scenárom sa bude váš celý dom správať podľa špecifických podmienok vonkajšieho počasia a každodenných situácii. Viac sa nemusíte o nič starať – smart systém TaHoma® switch sa o všetko postará za vás.

Okrem vášho pohodlia sa systém TaHoma® switch stará i o vašu bezpečnosť. Nastavte si scenáre príchodu a odchodu. V prípade že systém zistí ohrozenie v podobe vlámania alebo požiaru, ihneď vás informuje prostredníctvom notifikácii, vyhotoví záznam alebo spustí alarm.

Automatizácia domácnosti šetrí aj vašu peňaženku. Dokáže vykurovať, keď ste doma, a dokonca môže na vykurovanie vášho domu využívať vonkajšie žalúzie a rolety. Ich včasným vytiahnutím alebo stiahnutím sa zabráni prehriatiu v lete a v zime udrží drahocenné teplo vo u vás doma.

Zjednodušte si bývanie! Stačí si len nastaviť scenáre podľa svojho priania a systém TaHoma® switch sa bude riadiť vaším prianím. Napríklad predtým, než prídete domov, vykúri vašu domácnosť na vami požadovanú teplotu, rozsvieti svetlo pred domom, otvorí bránu a pre zachovanie vášho súkromia zatiahne vonkajšie rolety.

Inteligentnú domácnosť môžete ovládať pomocou svojho chytrého telefónu, tabletu alebo počítača. Obľúbenou voľbou sú tiež diaľkové ovládače a nástenné ovládače. Ďalšou možnosťou je spustiť scenár pomocou chytrých hodiniek alebo hlasového asistenta.

Premyslené čidlá pomôžu ochrániť vaše markízy i vonkajšie tienenie. Napríklad pri zvýšených poveternostných podmienkach veterné čidlá zatiahnu vašu markízu, aby sa nepoškodila. Slnečné čidlá reagujú na množstvo slnečných lúčov pre reguláciu svetla v interiéri, aby sa neprehrieval. K inteligentnej domácnosti môžete jednoducho pripojiť inteligentné senzory a nastaviť scenáre presne podľa vašich potrieb. Ušetríte tak čas a náklady na energiu.

Pomocou inteligentnej domácnosti môžete ovládať aj vnútorné tienenie. Pohon Glydea sa postará o motorizáciu vašich závesov a záclon.

ZABEZPEČENIE DOMÁCNOSTI

Náš rad alarmov ochráni vašu domácnosť, nech už ste kdekoľvek. Vďaka jednoduchej a intuitívnej aplikácií vo vašom telefóne budete mať vždy o všetkom prehľad. Textové správy, upozornenia alebo časovo obmedzený záznam zaslaný na váš mobil vás ihneď upozornia v prípade detekcie pohybu. Smart funkcia vás zas pri odchode z domácnosti upozorní, aby ste systém zapli. Od vnútorných a vonkajších kamier po alarmy a kompletné systémy ochrany. Vyberieme vám riešenie na mieru.

K svojej chytrej domácnosti môžete pripojiť vonkajšie a vnútorné kamery, alarmy a dokonca aj chytrý zámok dverí Door Keeper. Pre väčšie bezpečie urobíte najviac so simuláciou prítomnosti. Svetlá v dome sa môžu rôzne zapínať a vypínať, vonkajšie žalúzie a rolety sa dajú sťahovať a vyťahovať… Skrátka, akoby bol niekto doma.

SOMFY – CHYTRÉ RIEŠENIA PRE VÁŠ CHYTRÝ DOMOV

Spoločnosť Somfy pochádza z Francúzska a už viac ako 50 rokov pomáha zjednodušovať život miliónom používateľov na celom svete. Doprajte si i vy viac pohodlia, bezpečia a úspory energie.
Prepojte stovky kompatibilných produktov do jedného celku – vašej inteligentnej domácnosti a ovládajte ju odkiaľkoľvek. Vítajte vo svojom vysnívanom dome, ktorý vás bude rozmaznávať.

Automatizácia domácnosti od Somfy

OVLÁDAČE, ČIDLÁ A INTELIGENTNÁ DOMÁCNOSŤ

Zobraziť všetko

ALARMY A KAMERY

Zobraziť všetko
Zobraziť všetko
Zobraziť všetko