Bonus screenová roleta zadarmo

Akcie

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ maximum_entity_count=”500″]Bonus screenová roleta zadarmo (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v sieti predajcov ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner alebo u predajcov spoločnosti ISOTRA a.s. (ďalej len obchodný partner), a to v termíne od 4. 3. 2024 do 31. 5. 2024. Objednávka sa musí vzťahovať na produkty, ktoré vyrába alebo dodáva spoločnosť ISOTRA a.s.

BONUS sa vzťahuje na nižšie uvedené produkty:

a. Screenová roleta ALFA-ZIP
b. Screenová roleta ALFA PLUS-ZIP

BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:
a. Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.
b.Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.
c. BONUS screenovej rolety zadarmo je možné uplatniť za podmienky objednania min. 2 screenových roliet.
d. Pokiaľ zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zadarmo; pokiaľ objedná 3 a viac screenových roliet platí rovnaké pravidlo – 1 screenová roleta zadarmo
e. Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenové rolety s najmenšou plochou m2.

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na  https://www.artosi.sk/konfigurator. Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, sa zákazníkovi vygeneruje unikátny kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenové rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu obdrží zákazník e-mail so zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu. Do 24 hodín od odoslania nezáväzného dopytu bude zákazník kontaktovaný obchodným partnerom spoločnosti ISOTRA a.s. z dôvodu osobnej konzultácie zadanej konfigurácie, vymerania, montáže a finálnej objednávky.

V prípade uzavretia zákazky sa preukáže zákazník obchodnému partnerovi unikátnym kódom na uplatnenie BONUSU.

Hodnota BONUSU bude odpočítaná z celkovej ceny objednávky vrátane DPH.

A VY sa potom už môžete tešiť na svoju novú bioklimatickú pergolu ARTOSI, ktorá bude presne podľa Vašich predstáv spoločne so screenovými roletami.

Podrobné pravidlá akcie nájdete tu.